Beschrijving
Te koop: Parkeerplaats in het hart van Amsterdam
Altijd verzekerd van een veilige en comfortabele parkeerplek midden in het bruisende centrum van Amsterdam? Dit is uw kans.
De parkeerplaats is gelegen op -2 in Parkeergarage Furore aan de Eerste Constantijn Huygensstraat 36. De afmeting van de parkeerplaats is circa 5 x 2,5 meter. De ondergrondse garage is te betreden via de straat met een pasje, ook met fiets en scooter.
De VvE is actief, het beheer wordt gevoerd door Schep vastgoedmanagers.
In een goed onderhouden en afgesloten parkeervoorziening bieden wij een uitstekende parkeerplaats aan. Gelegen op een toplocatie in het centrum van Amsterdam, ideaal voor bewoners, ondernemers of frequente bezoekers van de binnenstad.
Kenmerken:
-Gelegen in het centrum van Amsterdam
- Doorrijhoogte 2 meter
- Afgesloten parkeervoorziening
- Elektrische toegangsdeur
- Goed bereikbaar
- VvE bijdrage € 48,57
De parkeergarage is toegankelijk via een elektrische deur, wat zorgt voor extra comfort en veiligheid. Dankzij de aanwezige elektra-aansluiting is deze parkeerplaats uitermate geschikt voor het opladen van een elektrische auto of het realiseren van een laadpunt.
Een parkeerplek in het centrum van Amsterdam is schaars en zeer gewild. Met deze vaste parkeerplaats bent u verzekerd van gemak, veiligheid en waardevast bezit op een toplocatie.
Ligging:
Gelegen in het centrum van Amsterdam, op loopafstand van winkels, horeca, kantoren en openbaar vervoer. Ideaal voor zowel privégebruik als investering.
Bent u op zoek naar een veilige en praktische parkeeroplossing in het hart van de stad? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.