Admiraal De Ruijterweg 482-3

1055 NH Amsterdam

€775.000 k.k.

Beschikbaarheid

Beschikbaar

Oppervlak

113 m2

Bouwjaar

1934

Kamers

6

NIEUW IN DE VERKOOP – Geheel gerenoveerde, bovenwoning van 113 m² op de Admiraal de Ruijterweg. Het appartement is voorzien van 4 slaapkamers, een balkon en een ruime en suite woon-eetkamer met veel licht en vrij uitzicht. Het appartement is recent volledig gerenoveerd, geschilderd en voorzien van een mooie, brede houten planken, vloer. De Admiraal de Ruijterweg ligt nabij verschillende leuke buurten in Amsterdam en tevens op loopafstand van het Westerpark, station Sloterdijk en binnen no time bent u op de Ring.

INDELING:
Via het verzorgde trappenhuis bereikt u de 2e verdieping. Het appartement heeft een eigen opgang, via waar u de 3e verdieping bereikt. U komt binnen op de zeer ruime en lichte overloop die toegang biedt tot de vertrekken van deze verdieping. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkamer, voorzien van prachtige glas en lood en-suite deuren. De ensuite kan makkelijk in gebruik worden genomen als extra slaapkamer of home office. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de open keuken in groene kleurstelling met gouden details en een marmerlook aanrechtblad. Aan de keuken grenst de eetkamer, die tevens toegang aan het op het oosten gelegen balkon. De sierlijsten aan de muren geven deze ruimte een zeer chique uitstraling. Vanuit de eetkamer is tevens de aangrenzende wasruimte bereikbaar. Tevens bevindt zich op deze verdieping een gasten toilet.
Via de trap bereikt u de vierde verdieping, hier bevinden zich 3 slaapkamers en een royale badkamer voorzien van ligbad met douche, dubbele wastafels met meubel, toilet en handdoekradiator. Vanuit de overloop is er toegang tot het platte dak aan de achterzijde, indien gewenst bestaat hier de mogelijkheid tot het aanleggen van een dakterras. Koper dient hiervoor zelf nog de benodigde vergunningen aan te vragen.

OMGEVING & BEREIKBAARHEID:
De Admiraal de Ruijterweg 482-3 ligt in Bos en Lommer en nabij de Baarsjes. Met de fiets bevindt u zich binnen 10 minuten in het bruisende centrum van Amsterdam. U rijdt binnen 2 minuten de ring A10 op. Tram 19 richting Sloterdijk en centrum is op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht op de Bos & Lommerweg, een winkelstraat met verschillende Supermarkten en speciaal winkels. Ook zijn er vele restaurants en cafe’s in de directe omgeving zoals bijvoorbeeld Cafe Restaurant Amsterdam. Het populaire Westerpark is op loopafstand met diverse cafe’s, creatieve en culturele activiteiten het hele jaar door met onder andere De Rollende keukens, een foodfestival voor jong en oud. Zowel voor de ontspanning als het sporten zijn het Westerpark en het Erasmuspark om de hoek. De kindvriendelijke buurt biedt tal van speeltuinen, kinderboerderijen, kinderdagverblijven, basisscholen en middelbare scholen.

EIGENDOM
De woning is gelegen op erfpachtgrond. Echter, de canon hiervoor is vooruitbetaald t/m 15 mei 2050.

VVE:
De VvE wordt professioneel en actief beheerd door ‘De Nieuwe Wereld vastgoedbeheer’. De laatste vergadering dateert van 17 maart 2022. De bijdrage hiervoor is vastgesteld op € 177,85 per maand.

UITGANGSPUNTEN:
– Erfpacht afgekocht tot mei 2050, AB 1994
– Recentelijk volledig vernieuwd
– Professionele, gezonde VvE, servicekosten € 177,85 (begroting 2023)

Voor inlichtingen of het maken van een afspraak voor een bezichtiging:

Visch & van Zeggelaar Amsterdam 020 – 20 91 911

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

+ Lees meer

Kenmerken

Overdracht
Koopprijs 775.000
Status Beschikbaar
Aanvaarding In overleg
Bouwvorm
Bouwjaar 1934
Bouwvorm Bestaande bouw
Indeling
Woonoppervlakte 113 m2
Energie
Soorten verwarming CV ketel
Soorten warm water CV ketel
Buitenruimte
Tuintypen Geen tuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
Parkeer faciliteiten Betaald parkeren, Parkeervergunningen
Soorten Geen garage
Dak
Dak type Plat dak
Overig
Permanente bewoning Ja
Waardering Uitstekend
Waardering Goed
Huidige bestemming Woonruimte
Voorzieningen
Voorzieningen TV kabel

+ Lees meer

Meld je aan voor de nieuwsbrief